Naše služby

Celopotah

Pro modeláž používáme gel a polygel. Pracuji výhradně s produkty firem Aglia a Enii-nails. Prodloužení je možné na tipy i na šablony. Vlastní laky a gellaky nejrůznějších barev. Nepracuji s akrylem.


logo_aglia.jpg

logo_enii.png

laky.jpg

barvy.JPG


Doplnění

Odstranění odrostů elektrickou frézkou a následné dopilování. Doplnění gelem, případně polygelem - barva dle Vašeho výběru.

d01.jpg
d02.jpg
d03.jpg
d04.jpg
d05.jpg
d06.jpg

Oprava nehtu

Odstranění zbytku modeláže frézkou a pilníkem. Následné prodloužení a vytvoření nové modeláže.

o01.jpg
o02.jpg
do3.jpg
o04.jpg
o05.jpg
o06.jpg
o07.jpg
o08.jpg
o09.jpg
o10.jpg

Odstranění nehtové modeláže

Kompletní odstranění provádím elektrickou frézkou a následně dopilováním. Pro regeneraci nehtu je do nehtů vmasírován výživný keratinový olej.

P-shine

Jedná se o japonskou manikúru na principu zalešťování výživných látek do těla nehtu. Obsahuje přírodní minerální látky, sloučeniny křemíku, glycerinu, lanolinu a vitamínů. Po aplikaci doporučuji 3 dny nepoužívat dezinfekční látky, aby zaleštění vydrželo. Zaleštění odrůstá s nehtem. Doporučené doplnění po 3-4 týdnech. (Dle rychlosti růstu nehtu)

s01.jpg
s04.jpg
so3.jpg
s05.jpg
s06.jpg
s07.jpg
s08.jpg

Masáž rukou

Výživnou maskou na ruce provádíme jednotlivé kroky od konečků prstů až po předloktí. Ruce jsou tak přirozeně hydratované, zahřáté a kůže prokrvená. Provádíme pouze kosmetickou, nikoli sportovní nebo rehabilitační masáž rukou. Masáž rukou je samozřejmě vhodná i pro muže. Před masáží je možné provést peeling a po ní zařadit parafínový zábal - to vše jako balíček za výhodnější cenu.

m1.jpg

Peeling rukou

Jemným peelingovým krémem krouživými pohyby odstraníme odumřelé částečky kůže. Peeling je prováděn od konečků prstů k zápěstí. Následně ruce pomocí houbičky omyjeme vlažnou vodou. Ruce se prokrví a kůže na rukou se projasní. Po peelingu je vhodné použít masku na ruce. Po domluvě můžeme ruce ještě promasírovat, popřípadě provést i parafínový zábal za výhodnější cenu. Peeling rukou je vhodný i pro muže.

p01.jpg
p02.jpg
p03.jpg
p04.jpg

Parafínový zábal

Parafín má blahodárné účinky i na karpální tunely tudíž pokud pracujete v kanceláři na počítači, je to skvělý způsob, jak onemocnění této oblasti předcházet. Díky zábalu se Vám krásně prohřeje a zjemní pokožka.

f01.jpg
f02.jpg
f03.jpg
f04.jpg
f05.jpg
f06.jpg

Do budoucna připravujeme Epilaci a Dipping. O jejich zavedení se dozvíte v aktualitách.

Chcete se dozvědět ceny služeb, popřípadě dopravného?

Ceny jsme podrobně rozepsali v sekci Ceník.